WWW.ByciSkala.cz
 
 
Článek DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 2020 - rezervace Činnost

Rezervace termínu

Pekárek Aleš  | 14.5.2020 22:31 | pridej.cz  | Diskuse...[0] | Zobrazeno 525x  

Zveme Vás na Dny otevřených dveří 2020.

Z důvodů ochrany hnízdících dravců budou letos opět později:

13.-14.6.2020

20.-21.6.2020

27.-28.6.2020

DOD trasa prohlídky

 Dny otevřených dveří jsou zcela mimořádnou akcí pod záštitou Správy CHKO Moravský kras. Vstup do jeskyně je možný s průvodcem, pouze na vlastní nebezpečí.

 Akce se koná vždy od 9 do 16 hodin, za každého počasí. Délka prohlídky jeskyně je asi 60 minut. V jeskyni je vysoká vlhkost a teplota asi 9°C. Cesty jsou upravené, ale nejsou betonové jako v jiných, veřejnosti přístupných jeskyních. Doporučujeme pevnou obuv a teplejší oblečení, například dlouhé kalhoty a svetr či bunda. Psi do jeskyně nesmí!

Těšíme se na Vás a pokusíme se i v současné době zajistit provoz co nejbližší tomu, na jaký jste zvyklí. Vzhledem k tomu, že nejsme schopni předvídat vývoj situace, budou  plán akce i  konkrétní bezpečnostní opatření zveřejněny zde a zároveň na místě konání akce samotné. Opatření se mohou v průběhu DOD 2020 měnit, sledujte tedy prosím aktuální stav, předtím, než se k nám vypravíte.

Vzhledem k letošní epidemiologické situaci a v souladu s doporučeními MZČR chceme zabránit shlukování většího množství lidí před jeskyní a dodržování hygienických bezpečnostních opatření. Proto Vám doporučujeme zarezervovat si termín prohlídky předem.

Prohlídka bude možná i bez rezervace, v případě, že nebude překročen limit návštěvníků v rámci prohlídky, nemůžeme ji však zaručit. Dosud jsme všechny zájemce provedli i za cenu navyšování kapacity jednotlivých prohlídek, v současné době se však  budeme muset řídit aktuálním nařízením vlády a Ministerstva zdravotnictví ČR a regulovat podobu akce v závislosti  na míře rozvolňování preventivních opatření.

Rezervace:

Po kliknutí na "Rezervovat" si vyberte vhodný termín, počet volných míst se zobrazí po najetí myší. Pak klikněte na "Další krok". Stačí zadat jen Váš E-mail, na který bude doručeno potvrzení o rezervaci. Ostatní údaje nejsou povinné. Potvrzením se prokážete u stolečku před jeskyní. Není nutné je tisknout, stačí ukázat v mobilu. Pokud bude plno, můžete se nahlásit i jako náhradník, v případě uvolnění míst dostanete informační e-mail.

      Výběr a rezervace termínu zde:  
 

*** Aktualizace 4.6.2020: Přidány další volná místa! ***

Nyní nabízíme rezervaci pro 30 lidí každou celou hodinu.

Vaše kontaktní údaje nearchivujeme, budou ihned po akci smazány.

(Rezervace probíhá pomocí služby RESERVANTO.)

Plakát k akci najdete zde:5288. Plakát 2020

V lepším rozlišení pro tisk je plakát v příloze pod článkem. Šíření povoleno a doporučeno :-).

Těšíme se na Vaši návštěvu.


Přílohy ke stažení :
 Plakát 2020 pro tisk 
 DOD 20_ tisk.pdf  3 037 606 b  Staženo : 30x 

Diskuse "DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 2020 - rezervace"

Nejsou žádné příspěvky.

PSPad TinyMCE Zoomify AutoViewer LuckyView LongtailVideo PHP
Návštěvy : [565013], dnes 140 |  | RSS  Data Diskuse | © Copyright
MzgwZWQ