WWW.ByciSkala.cz
 
 
Článek Dny otevřených dveří 2021 - rezervace Činnost

Rezervace termínu

Pekárek Aleš  | 22.4.2021 09:40 | pridej.cz  | Zobrazeno 6957x  

Zveme Vás na Dny otevřených dveří 2021.

Z důvodu ochrany hnízdících dravců budou letos opět později:

12.-13.6. 2021

19.-20.6. 2021

26.-27.6. 2021

DOD trasa prohlídky

Dny otevřených dveří jsou zcela mimořádnou akcí pod záštitou Správy CHKO Moravský kras. Vstup do jeskyně je možný s průvodcem, pouze na vlastní nebezpečí.

Akce se koná vždy od 9 do 16 hodin, za každého počasí. Délka prohlídky jeskyně je asi 60 minut. V jeskyni je vysoká vlhkost a teplota asi 9°C. Cesty jsou upravené, ale nejsou betonové jako v jiných, veřejnosti přístupných jeskyních. Doporučujeme pevnou obuv a teplejší oblečení, například dlouhé kalhoty a svetr či bunda. Psi do jeskyně nesmí!

Těšíme se na Vás a pokusíme se i v současné době zajistit provoz co nejbližší tomu, na jaký jste zvyklí. Vzhledem k tomu, že nejsme schopni předvídat vývoj situace, budou plán akce i konkrétní bezpečnostní opatření zveřejněny zde a zároveň na místě konání akce samotné. Opatření se mohou v průběhu DOD 2021 měnit, sledujte tedy prosím aktuální stav, předtím, než se k nám vypravíte.

Vzhledem k letošní epidemiologické situaci a v souladu s doporučeními MZČR chceme zabránit shlukování většího množství lidí před jeskyní a dodržování hygienických bezpečnostních opatření. Proto Vám doporučujeme zarezervovat si termín prohlídky předem.

Prohlídka bude možná i bez rezervace, v případě, že nebude překročen limit návštěvníků v rámci prohlídky, nemůžeme ji však zaručit. Dosud jsme všechny zájemce provedli i za cenu navyšování kapacity jednotlivých prohlídek, v současné době se však budeme muset řídit aktuálním nařízením vlády a Ministerstva zdravotnictví ČR a regulovat podobu akce v závislosti na míře rozvolňování preventivních opatření.

Rezervace:

Po kliknutí na "Rezervovat" si vyberte vhodný termín, počet volných míst se zobrazí po najetí myší. Pak klikněte na "Další krok". Stačí zadat jen Váš e-mail, na který bude doručeno potvrzení o rezervaci. Ostatní údaje nejsou povinné. Potvrzením se prokážete u stolečku před jeskyní. Není nutné je tisknout, stačí ukázat v mobilu. Rezervaci je možné stornovat kliknutím na odkaz v zaslaném e-mailu.

Pokud bude plno, můžete se nahlásit i jako náhradník, v případě uvolnění míst dostanete informační e-mail.

Výběr a rezervace termínu zde:
 

Rezervace jsou již téměř pné. Vždy ale část  přihlášených nepřijde.

Můžete tedy zkusit přijít i bez rezervace, snad to zvládneme.

Vaše kontaktní údaje nearchivujeme, budou ihned po akci smazány.

(Rezervace probíhá pomocí služby RESERVANTO.)

Upozorňujeme, že stále platí povinnost nosit ve vnitřních prostorách respirátor a sem spadá i jeskyně.
Snažte se držet po skupinkách tak, jak jste spolu přijeli a udržovat si 2m odstup od ostatních lidí. V jeskyni je místa dost, mělo by to být proveditelné. Průvodce by to s respirátorem asi nezvládnul, ale bude si držet odstup. Děkujeme za pochopení.


Akce je pořádána u příležitosti Roku jeskyní a krasu a ve spolupráci s Agenturou ochrany přírody a krajiny ČR a SCHKO MK.

5333. Sestava1


Přílohy ke stažení :
 Poděkování sponzorům 
 Poděkování.pdf  485 759 b  Staženo : 72x 

PSPad TinyMCE Zoomify AutoViewer LuckyView LongtailVideo PHP
Návštěvy : [161663], dnes 1576 |  | RSS  Data Diskuse | © Copyright
NWI4ZG