WWW.ByciSkala.cz
 
 
Diskuse "Na pivo do Rudice a zpět"
Zobrazit : témata / vlákna / podle času
Re: Robert řekl/a:
NoBody [89.103.73.xxx]  Před 2 a ¼ dnem
   nepůjdou jinou trasou, cesta v tom horku na povrchu je ošklivá, raději v chládku vodní cestou s občasnou koupelí :). A schůdná ta cesta byla, jak je dnes průstupná, je jeden velký ?
Lasy řekl/a:
Lasy [95.140.250.xxx]  Před 10 a ¾ rokem
   Kdy se tam bude provádět? :D
Robert řekl/a:
Robert [83.240.80.xxx]  Před 10 a ¾ rokem
   Keksík byl nadšený z úspěchu. Sice unavený, ale nadšený. Ukazoval cestu, poradil, pomohl. Prostě morální podpora. Nebýt Keksíka, nevím, nevím jestli by to hoši zvládli. :) Ale do Rudice prý už příště půjde jinou, schůdnější cestou.
PSPad TinyMCE Zoomify AutoViewer LuckyView LongtailVideo PHP
Návštěvy : [482546], dnes 61 |  | RSS  Data Diskuse | © Copyright
ZTk1N