Vše
[495]
Články
[375]
Galerie
[93]
Mapy
[21]
Videa
[6]
Kontakty
Kniha návštěv
Činnost
[153]
Býčí skála
[47]
Barová
[14]
Od jinud
[25]
Netopýři
[9]
Technika
[4]
Zprávy
[11]
Historie
[147]
Pověsti
[7]
P100
[35]
Zamyšlení
[43]
Login:
Heslo:
Diskuse "Teorie o nálezu v "Předsíni""
Zobrazit :
témata
/
vlákna
/
podle času
Re: Re: Re: Pravopis
Martin Vágner
Před 9 a ½ rokem
to je možný, ale jeho úradky vykládají lidé a tam se to pak kazí.. :D
Re: Re: Pravopis
Martin Golec
Před 9 a ½ rokem
Stvořitel ano...
Re: Pravopis
Štěpán Mátl
Před 9 a ½ rokem
Nikdo není bezchybný
Re: Pravopis
Pekárek Aleš
Před 9 a ½ rokem
Omlouváme se, hloupou chybu jsem opravil, pravopis po autorech většinou nekontrolujeme.
Pravopis
NoBody
[83.208.49.xxx]
Před 9 a ½ rokem
Prosím, když už píšete článek, piště ho bez chyb. Výskyt se "z" by nenapsal ani žák páté třídy. A mimochodem, gramatické chyby snižují důvěryhodnost textu ! (čímž nechci tvrdit, že váš článek je nedůvěryhodný)
Návštěvy :
[
483172
]
, dnes 407 |
|
Data
Diskuse
|
© Copyright
NmFhZTNm